Tlakové čištění fasád

ikona prijedeme cisteni fasadFasáda reprezentuje 

A čistá fasáda reprezentuje ještě lépe. Zdá se vám při pohledu na váš dům, že mu něco schází? Možná bývalý lesk novoty. Pro čistou a krásnou fasádu nestačí občasné opláchnutí deštěm. A amatérským čištěním fasády můžete způsobit nenapravitelné škody. 

Profesionální čištění stávající fasády je tedy určitě ekonomičtějším a efektivnějším řešením než její obnova, zejména pokud je jinak fasáda funkčně v pořádku. A proto jsme tady my. Přijedeme, umyjeme. Čištění fasád domů je jedním z hlavních oborů naší činnosti. Vaši fasádu efektivně zbavíme všech nečistot tak, aby zářila zase jako nová.

Pro čištění fasád používáme pouze přípravky maximálně účinné, ekologické a šetrné k přírodě i k vaší fasádě. Čištění fasády od naší firmy je efektivní také proto, že nejprve zhodnotíme stav fasády a poté navrhneme nejoptimálnější variantu čištění, abychom zabránili poškození.

Čištění fasády provádíme hloubkově a tímto efektivním postupem odstraníme veškeré řasy, plísně, houby a nežádoucí mikroorganismy kvůli kterým vypadá fasáda zašle. 

Chcete si objednat čištění fasády nebo máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás.

Zdarma od nás dostanete posouzení stavu fasády, cenovou nabídku a jako bonus následný test čištění. Kontaktujte nás

Napište nám svou představu a my se s vámi rádi spojíme prodiskutujeme co je třeba.