Tlakové čištění dlažby

Přejete si mít kolem domu čisto?

Tlakové čištění dlažbyDlažba, ve které prorůstá plevel, jsou na ní fleky a zašlá špína, moc parády kolem domu nenadělá. Přicházíte do svého království a i okolí domu by mělo být upravené. Profesionální čištění dlažby je přesně to co potřebujete, aby jste se už před domem cítili doma.

Jak na to jdeme my? Čištění venkovní dlažby provádíme vysokým tlakem vody pomocí přístroje  Mosmatic a Karcher. Pro dokonalé výsledky jsme tyto stroje na čištění dlažeb inovovali a dosáhli jsme nejlepšího výkonu, kdy čistíme dlažby tlakem až 500bar.

Dobře vyčistit dlažbu znamená zbavit ji mastnoty, fleků, mechu, rzi, plevele a dalších nečistot, které na dlažbě časem ulpívají a znehodnocují tak původní vzhled. Veškeré čištění probíhá ekologicky, pouze za použití vody, nezanechává tedy negativní stopy v půdě.

Aby vyčištěná dlažba vydržela déle krásná, nabízíme kvalitní impregnaci vyčištěného povrchu, která  na dlouhou dobu zabraňuje dalšímu znečišťování dlažby.

Nezůstáváme jen u samotného čištění povrchu dlažby. Vysokým tlakem vyčistíme také spáry zámkové dlažby, které následně vyspárujeme jemnozrným pískem. 

Uvedeným způsobem dokážeme vyčistit zámkové dlažby, beton, umělý a přírodní kámen a dřevěné podlahy ( terasy )

 

čištění dlažby

 

čištění dlažby1

 

čištění dlažby2

 



Kontaktujte nás

Napište nám svou představu a my se s vámi rádi spojíme prodiskutujeme co je třeba.