Přijedeme Umyjeme, s.r.o.

Adresa sídla:

Žirovnická 3133/6
Záběhlice, 106 00 Praha 10

IČ:119 12 162

Telefon: +420 731 836 600
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FB icon  Sledujte nás na Facebooku


Působíme po celé České republice

Přijedeme umyjeme  - kontakty

Kdo jsme a co umíme

Jsme firma zaměřená  na komplexní čištění exteriérů domů. Provádíme čištění střech, fasád, včetně odstranění grafitů, dlažeb, opláštění komerčních budov, plotů a bazénů.

Dále provádíme obnovu domů nátěrem střech, fasád a nástřiky plotů, impregnaci a ochranné nástřiky. Poradíme si s nejrůznějšími materiály. Umíme toho hodně. 

Aby naše práce měla co nejlepší výsledky, používáme výhradně nejmodernější a inovativní technologie. Protože nás naše práce baví, stroje dokonce si sami inovujeme a zvyšujeme tak jejich výkon a užitkovost. Při použití chemických přípravků dbáme na ekologii. Naše přípravky jsou šetrné k přírodě a nezávadné.

Po individuální konzultaci se zákazníkem, kterou nabízíme zdarma, navrhneme nejvhodnější technologii prací s nejefektivnějším výsledkem a nejlepší cenou na trhu.

Chcete bydlet v krásném a upraveném domě? Přejete si, aby vaše komerční nemovitost napovídala už před vstupem obchodním partnerům, že jednají se silnou firmou? Máte zájem zvýšit hodnotu nemovitosti před prodejem? Tlakové čištění je správná a nejméně nákladná volba! 

Čistíme rodinné domy, bytové domy, komerční objekty, chaty, historické budovy a budovy státní správy. Postaráme se také o komplexní průběžnou údržbu komerčních objektů. 

Svou práci děláme rádi a za jejími výsledky si stojíme. Garantujeme perfektně odvedenou práci se zárukou 60 měsíců.

Máme bohaté zkušenosti s realizací zakázek na území celé ČR.

Potřebujete naše služby? Máte otázky? Kontaktujte nás. Cenové nabídky a zhodnocení stavu čištěných ploch provádíme zdarma.

Kontaktujte nás

Napište nám svou představu a my se s vámi rádi spojíme prodiskutujeme co je třeba.

+420 731 836 600